Przestrzeń miejska - Green Fingers Projektant ogrodów Szczecin

Zielona
inwestycja

Poprowadzimy ją za Ciebie
Architekci krajobrazu. Szczecin i okolice.

Nadzorujemy_tereny_zielone_szczecin
Odróżnij się od konkurencji

Zajmujemy się 
budową terenów
zieleni

Przy dużych projektach korzystamy ze zdobytej przez lata wiedzy. Staramy się już na etapie przygotowania inwestycji wskazać jej słabe punkty i opracować możliwe rozwiązania problemów czy błędów. Nasi partnerzy nie muszą przejmować się kwestiami formalnymi zielonych inwestycji gdyż prowadzimy je w ich imieniu lub aktywnie wspieramy te procesy na budowie. W naszych działaniach przyświeca nam zawsze cel zbudowania funkcjonalnej zielonej przestrzeni.

Przestrzeń_miejska

Upiększamy zielenią
inwestycje naszych klientów
już od ponad 20-tu lat

O Green Fingers

Green Fingers to firma rodzinna, założona w roku 2000. Działamy z pasji do tworzenia zielonych przestrzeni i nie boimy się wyzwań. Inspirują nas nowe trendy i technologie a nasze realizacje tworzymy w zgodzie pojęciem zrównoważonego korzystania ze środowiska.

green_fingers
  • Zrealizowane projekty miejskie 43
  • Lata doświadczenia 20
Przestrzeń_miejska

Od doradztwa
do eksploatacji
zielonej inwestycji

Posiadamy ogromne doświadczenie i szereg uprawnień. Nasza obecność na budowie i opieka nad realizacją gwarantuje jakość zielonej inwestycji.

Skorzystaj z naszej ekspertyzy i rozwiąż wszelkie problemy, które mogą się pojawić już na etapie projektu.

koncepcja

Analiza projektu

W naszej pracy często zdarza się poprawiać błędy które wkradają się na etapie projektowania inwestycji. Dlatego tak ważny jest etap analizy projektu, w którym staramy się eliminować wszelkie nieprawidłowości lub zniwelować ich negatywne skutki.
przygotowanie

Projekt

Przy realizacji projektu przez nasze biuro jako cel stawiamy sobie właściwe zaplanowanie zielonej inwestycji. Właściwie dobrane gatunki i odmiany drzew, krzewów i innych roślin, odpowiednio do środowiska i warunków miejscowych gwarantują powodzenie ich przyjęcia się i w ostateczności osiągnięcie zaplanowanego oddziaływania projektu na otoczenie w przyszłości.
projekt

Prace przygotowawcze

W tym etapie skupiamy się głównie na pracach instalacyjnych i ziemnych. W zależności od wyników analiz lub zaleceń projektowych prowadzimy działania przy wzbogaceniu gleby lub jej wymianie, montaż drenażu lub nawadniania.
realizacje

Realizacja

To etap prac który najbardziej lubimy. Wymaga pełnej koordynacji na placu budowy, oraz często pogodzenie jednoczesnej pracy wielu branż. Dla sprawnej przebiegu prac staramy się jak najwięcej czynności mechanizować.
serwis

Serwis

Kluczowym elementem utrzymania inwestycji jest serwis. Odpowiednie zabiegi dobrane do pory roku są gwarancją zachowania jakości i prawidłowego rozwoju zieleni.
Jak_nadzorowac_teren_zielony_Szczecin

Zainwestuj
w zieleń

Dodatkowe benefity
Nadzor-terenu-zieleni-szczecin

Nietypowe rozwiązania

Sprawią, że klienci będą
chętnie wracać
Nadzor_terenu_zieleni

Dobry wpływ zieleni

Zieleń dobrze wpływa zarówno na pracowników jak i klientów
wypoczenk_przestrzen_miejska

Strefa wypoczynku

Ukojenie i chwila relaksu
wśród zieleni

Zielone inwestycje
naszych klientów

Nasze Realizacje

Myślisz o zleceniu nam wykonania ogrodu?