Ogrody prywatne - Green Fingers Projektant ogrodów Szczecin

Nawiąż
kontakt
z zielenią

Na nowo.
Architekci krajobrazu. Szczecin i okolice.

projekt_ogrodu_prywatnego_szczecin

Ogród, który zbliży Cię
do natury

Ogród to miejsce skrojone według potrzeb jego właściciela i otoczenia, ale również domowników. Jest odzwierciedleniem ulubionych kolorów i motywów a jego zadaniem jest wprowadzenie zieleni do domu i rozbudowa przestrzeni do wypoczynku oraz miłego spędzania czasu. W naszych ogrodach poprzez stworzenie odpowiednich warunków, dbamy o pełne spektrum doznań związanych z obcowaniem z ptakami, motylami czy pożytecznymi owadami. W połączeniu z kwiatami, szumem liści na drzewach wprowadzamy naturę do życia naszych klientów.

ogrod_zachodzacego_slonca

Pełne wykonanie
skrojone pod Twoje
potrzeby

O Green Fingers

Green Fingers to firma rodzinna, założona w roku 2000. Działamy z pasji do tworzenia zielonych przestrzeni i nie boimy się wyzwań. Inspirują nas nowe trendy i technologie a nasze realizacje tworzymy w zgodzie pojęciem zrównoważonego korzystania ze środowiska.

green_fingers
  • Wykonane ogrody 116
  • Lata doświadczenia 20
ogrody_prywatne_szczecińskie

Wykonanie
od A do Z

Wierzymy w to, że wysoka jakość realizacji jest uzyskana tylko wtedy, kiedy całym procesem, kompleksowo, zajmuje się od początku do końca jedna firma.

Oto jak wygląda proces powstania Twojego wymarzonego ogrodu przez Green Fingers.

koncepcja

Pierwszy kontakt

To niezobowiązujące spotkanie przy dobrej kawie w naszym biurze. Poznasz na nim nasz styl, portfolio prac, omówimy Twoje potrzeby i możliwości terenu oraz jego otoczenie. Wspólnie zbudujemy wizję ogrodu, w którm spędzisz najszczęśliwsze chwile.
projekt

Osobisty projekt

Tworzenie projektu to podróż przez fascynujący proces, w trakcie której będziemy Twoim przewodnikiem. Odkryjemy głęboko skrywane potrzeby, upodobania. Potwierdzamy ulubione rośliny, kwiaty, kolory, style, ale również efekty po zmroku - iluminacje oraz klimat. Dopasujemy formę ogrodu do tego jak chcesz z niego korzystać.
przygotowanie

Prace przygotowawcze

Często w naszych projektach na wstępnym etapie musimy odwodnić teren, zmienić właściwości gruntu a wręcz czasami go wymienić. Są to kluczowe prace gwarantujące prawidłowy rozwój ogrodu przez lata.
realizacje

Realizacja i gwarancja na 10 lat

Nic nie pozostawiamy przypadkowi. Precyzyjnie planujemy etapy prac koordynując je z dostawami materiałów i ustalonymi terminami. W pracach szczególną uwagę przywiązujemy do zgodności z wizją ogrodu jaką wypracowaliśmy. Każde większe drzewo lub krzew jest indywidualnie ustawiane przed posadzeniem aby wydobyć z niego jak najwięcej walorów estetycznych. Trwałość wysokiej jakości nawodnienia gwarantujemy przez 10 kolejnych lat.
serwis

Serwis

Fachowy i terminowy serwis to gwarancja zachowania efektu uzyskanego po założenia ogrodu. Liczy się nie tylko wiedza ale również czas wykonywania prac i zastosowanie odpowiednich narzędzi i środków. Staramy się również być elastyczni i nie pozbawiamy naszych klientów przyjemności z pracy w ogrodzie umawiając się na stałą opiekę ale ograniczony zestaw prac.
Dla wszystkich fanów robotyki proponujemy niezawodne kosiarki automatyczne, które oszczędzają czas oraz pieniądze związane z utrzymaniem trawników.

Zielone inwestycje
naszych klientów

Nasze Realizacje

Myślisz o zleceniu nam wykonania ogrodu?