Ogrody prywatne - Green Fingers Projektowanie i Realizacje Ogrodów

Nawiąż
kontakt
z zielenią

Na nowo.
Architekci krajobrazu. Szczecin i okolice.

projekt_ogrodu_prywatnego_szczecin

Przybliżamy Ciebie
do natury

Ogród to miejsce skrojone według potrzeb jego właściciela i otoczenia, ale również domowników. Jest odzwierciedleniem ulubionych kolorów i motywów a jego zadaniem jest wprowadzenie zieleni do domu i rozbudowa przestrzeni do wypoczynku oraz miłego spędzania czasu. W naszych ogrodach poprzez stworzenie odpowiednich warunków, dbamy o pełne spektrum doznań związanych z obcowaniem z ptakami, motylami czy pożytecznymi owadami. W połączeniu z kwiatami, szumem liści na drzewach wprowadzamy naturę do życia naszych klientów.

ogrod_zachodzacego_slonca

Upiększamy ogrody
skrojone pod Twoje
potrzeby.

O Green Fingers

Green Fingers to firma rodzinna, założona w roku 2000. Działamy z pasji do tworzenia zielonych przestrzeni i nie boimy się wyzwań. Inspirują nas nowe trendy i technologie a nasze realizacje tworzymy w zgodzie pojęciem zrównoważonego korzystania ze środowiska.

green_fingers
  • Wykonane projekty ogrodów 116
  • Lata doświadczenia 20
ogrody_prywatne_szczecińskie

Kompleksowy
proces

Wierzymy w to, że wysoka jakość realizacji jest uzyskana tylko wtedy, kiedy całym procesem, kompleksowo, zajmuje się od początku do końca jedna firma.

Oto jak wygląda proces powstania Twojego wymarzonego ogrodu przez Green Fingers.

koncepcja

Pierwszy kontakt

To niezobowiązujące spotkanie przy dobrej kawie naszym biurze. Prezentujemy na nim nasz styl, portfolio prac, omawiamy potrzeby Inwestora i możliwości terenu w tym jego otoczenie. Dyskutujemy również nad projektem który finalnie jest wytworem naszej wspólnej pracy.
projekt

Projekt

To podróż przez fascynujący proces, gdzie staramy się być przewodnikami dla naszych klientów. Odkrywamy w nim czasami głęboko skrywane potrzeby, upodobania. Potwierdzamy ulubione rośliny, kwiaty, kolory, style, ale również efekty po zmroku - iluminacja. Co najważniejsze dopasowujemy naszą pracę do tego jak ogród będzie wykorzystywany.
przygotowanie

Prace przygotowawcze

Często w naszych projektach na wstępnym etapie musimy odwodnić teren, zmienić właściwości gruntu a wręcz czasami go wymienić. Są to kluczowy prace gwarantujący prawidłowy rozwój ogrodu przez lata.
realizacje

Realizacja

Przy realizacji niczego nie pozostawiamy przypadkowi. Precyzyjnie na osi czasu planujemy etapy prac i staramy się koordynować je z dostawami materiałów i ustalonymi terminami. W pracach realizacyjnych kluczową wagę przywiązujemy do ostatecznego efektu który wspólnie wypracowaliśmy z Inwestorem na etapie projektu, dlatego każde większe drzewo lub krzew jest indywidualnie ustawiane przed posadzeniem aby wydobyć z niego jak najwięcej walorów estetycznych.
serwis

Serwis

Fachowy i terminowy serwis to gwarancja zachowania efektu uzyskanego po założenia ogrodu. Liczy się nie tylko wiedza ale również czas wykonywania prac i zastosowanie odpowiednich narzędzi i środków. Staramy się również być elastyczni i nie pozbawiamy naszych klientów przyjemności z pracy w ogrodzie umawiając się na stałą opiekę ale ograniczony zestaw prac.
Dla wszystkich fanów robotyki proponujemy niezawodne kosiarki automatyczne, które oszczędzają czas oraz pieniądze związane z utrzymaniem trawników.
ogrody_prywtane_projektowanie_szczecin

Zainwestuj
w zieleń

Dodatkowe benefity
ogrody_prywatne_benefity_szczecin

Domowy warzywniak

Właściwie skomponowany w cały projekt ogrodu - według Twoich potrzeb.
ogrody_prywatne_szczecin

Zagospodarowanie wody deszczowej

Oszczędzaj na nawadnianiu Twojego wspaniałego ogrodu - kompletnie eco friendly.
Prywatny_ogrod_szczecin

Kompostownik

Duży walor ekologiczny

Zielone inwestycje
naszych klientów

Nasze Realizacje

Stworzymy Twój
wymarzony ogród