Obiekty komercyjne - Projektowanie i realizacje ogrodów dla firm i instytucji

Zielona
wizytówka

Twojej inwestycji.
Architekci krajobrazu. Szczecin i okolice.

prestizowe_ogrody_szczecin
Odróżnij się od konkurencji

Podnieś prestiż
swojej inwestycji

Podkreśleniem, przysłowiową “kropką nad i” każdej inwestycji jest zieleń. Dopasowany i odpowiednio skomponowany projekt to często gwarancja sukcesu i podniesienie wartości nieruchomości. To również zachęcenie do powrotu klientów, których emocje związane będą z miejscem wyjątkowym, o którym będą pamiętać i wspominać miłe chwile w pachnących kwiatach, szumiące liście czy bajeczne kolory. Efekt naszej pracy to również wspomaganie zaplanowanej funkcji poprzez dopasowanie małej architektury czy oświetlenia.

obiekt_komercyjny

Upiększamy zielenią
inwestycje naszych klientów
już od ponad 20-tu lat

O Green Fingers

Green Fingers to firma rodzinna, założona w roku 2000. Działamy z pasji do tworzenia zielonych przestrzeni i nie boimy się wyzwań. Inspirują nas nowe trendy i technologie a nasze realizacje tworzymy w zgodzie pojęciem zrównoważonego korzystania ze środowiska.

green_fingers
  • Zrealizowane projekty komercyjne 21
  • Lata doświadczenia 20
ogrod_komercyjny_zachodniopomorskie

Elastyczne
etapy realizacji

Tworzymy zielone przestrzenie, które zachwycą Twoich klientów, odróżnią Twój obiekt od konkurencji i będą wspaniałą wartością dodaną.

Naszymi aranżacjami rozszerzymy ofertę rekreacyjną Twojej inwestycji .

koncepcja

Omówienie koncepcji

Prezentacja dobranych na podstawie analizy stylów, kompozycji, kolorystyki a także gatunków i odmian proponowanych roślin.
przygotowanie

Projekt

Sporządzenie na podstawie zatwierdzonej koncepcji projektu obejmującego szczegóły realizacyjne, małą architekturę, plansze nasadzeń drzew i krzewów, oświetlenie i zagadnienia związane z przyszłym serwisem.
projekt

Prace przygotowawcze

Przeprowadzenie wstępnego bardzo ważnego etapu prac od którego zależeć będzie powodzenie inwestycji i przyszła eksploatacja. Często jest to konieczność zdrenowania terenu czy częściowej wymiany gruntu.
realizacje

Realizacja

To etap prac który najbardziej lubimy. Wymaga pełnej koordynacji na placu budowy, oraz często pogodzenie jednoczesnej pracy wielu branż. Dla sprawnej przebiegu prac staramy się jak najwięcej czynności mechanizować. Proces sadzenia to dla nas kluczowa część i często wiele razy drzew lub ważny krzew jest przez nas ustawiany aby widzieć go z najlepszej strony.
serwis

Serwis

Kluczowym elementem utrzymania inwestycji jest serwis. Odpowiednie zabiegi dobrane do pory roku są gwarancją zachowania jakości i prawidłowego rozwoju zieleni.

Zainwestuj
w zieleń

Dodatkowe benefity
obiekty_komercyjne_szczecin

Nietypowe rozwiązania

Sprawią, że klienci będą
chętnie wracać
ogrody_komercyjne_szczecin

Dobry wpływ zieleni

Zieleń dobrze wpływa zarówno na pracowników jak i klientów
ogrody_komercyjne_w_szczecinie

Strefa wypoczynku

- ukojenie i chwila relaksu
-miejsce do rozmów i miłego spędzania czasu

Zielone inwestycje
naszych klientów

Nasze Realizacje

Myślisz o zleceniu nam wykonania ogrodu?